18 Mayıs 2012 Cuma

Dönem sonu etütler hızlandı

Yaz tatiline doğru hızla ilerlerken, çocuklar da derslere ağırlık vermeye başladılar. Gerçi havalar ısınmaya başladıktan sonra okulu kıracaklar; ama olsun, biz de öğrenciyiz, biz de öğrencilik yaptık :)

Baran, yumruklamadan hemen önce, ödevine bakıyor
Öğle saatlerinde açılan derneğe, bu saatlerde uğrayanlar, henüz okula gitmeyen çocuklar oluyor. Baran ve Zafer bu saatlerin müdavimleri arasındalar. Bu adamların ortak özelliği, sürekli anlatacak ilginç bir hikâyelerinin olması. Tarantino kamerayı kapıp gelsin, dinlediği hikâyeler yüzünden ağzı iki karış açık kalır.

Zafer, Yusuf abisiyle çalışıyor
İrem, Zafer'in meraklı bakışları altında çalışıyor
16:30'da başlayan ilk [4. sınıf ve yukarısı] grubun en istikrarlı öğrencilerinden birisi de İrem'dir. 17:30'daki ikinci grubun [1-4. sınıflar] dersleri sırasında çalışmaya devam ediyor. İkinci grup öğrencilerinden Tuba, çalışkanlıkta pek rakip bulamıyor.

Çocuklar Didem öğretmen için sırada
İkinci grubun öğrencileri de ikiye ayrılıyor. Okuma-yazma öğrenmekte sıkıntı çekenler ayrı çalışıyorlar. Didem öğretmenimiz, vakit buldukça haftaiçi bu çocuklarla çalışmaya devam ediyor.

Tuba, her zamanki gibi çok çalışkan
Yasin, farkında değilmiş gibi yaparak poz vermeye bayılıyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazdığınız yorum, çocukların okumasında bir sorun olmadığı kanaatine varılana kadar görünmeyecektir. Sabrınız için teşekkürler.