25 Şubat 2012 Cumartesi

Tatil sonrası toplantımız

TOG gönüllülerimizden Rukiye Deniz’in notları
Salı günü dernekte çocukları evlerine gönderdikten sonra, tatil sonrası ilk toplantımıza başladık. Önce kimin hangi gün derneğe geleceğini belirledik ve bir program oluşturduk.


  • Okuma yazmada eksikleri olan çocuklarımızın çalışmalarını dikkatli bir şekilde izleyebileceğimiz ve gözlemlerimizi yazıp kayıt altına alabileceğimiz bir form var artık elimizde. Bundan sonra formun gönüllüler tarafından aksatılmadan doldurulması sayesinde çocuklarımızın gelişimlerini takip edebileceğiz.
  • Dernekte gönüllü olmak isteyen yeni arkadaşlarımıza yönelik bir oryantasyon yapacağız. 29.02.2012’de saat 17.00’de TOG ofiste bu toplantıyı gerçekleştireceğiz.
  • Çocuklarla yapacağımız etkinliklerde zaman zaman onların fikirlerini alacağız. Daha çok ortak çalışma yapabilecekleri ve el becerilerini geliştirmeye yönelik faaliyetler, uygun tiyatro oyunu/filme götürmek gibi etkinlikler yapacağız.
  • Aylık düzenli toplantılar yapacağız ve gelişmeleri hep birlikte düzenli bir şekilde takip edebileceğiz. Bunun için çoğunluğun uyabileceği sabit bir gün belirlemeliyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yazdığınız yorum, çocukların okumasında bir sorun olmadığı kanaatine varılana kadar görünmeyecektir. Sabrınız için teşekkürler.